جهانی‎سازی کودک مسلمان

دنیای جوان


جهانی‎سازی کودک مسلمان ادعایی است که پیروان این مکتب برای نجات کودکان شعار می‎دهند. درواقع شعار «جهان سزاوار و زیبنده کودکان است» آغاز یورش جدیدی علیه خانواده‎هاست که کودکان‎شان را نشانه گرفته است. چنان‎که قبلاً در کنفرانس “بکین” و در لابلای رسانه‌های گفتاری و شنیداری و در سازمان‎های حقوق زنان، زنان را هدف قرار داده بودند. و اینک نوبت کودک است تا شاهد انحراف و بی‎پروایی او نسبت به مقدسات دین و ریختن آن در قالب برنامه‌های غرب و غربی‎سازی آن باشیم. 
این مکتب همچون سازمان زنان و جمعیت‎ها، سازمان ملل متحد معاهده‌ای را زیر عنوان «جهان سزاوار کودکان است» را صادر می‎کند و این یکی از روش‎های جهانی‎سازی سیستم‎های اخلاقی و اجتماعی برای کشورهای مختلف است؛ به گونه‌ای که سرنوشت تمام جهان تحت سلطه یک گروه خاص (غربی) رقم بخورد. 
اگر نیم‎نگاهی به این عهد‎نامه بیاندازیم، این سوال مطرح می‎شود که کدام جهان زیبنده کودکان است؟
آیا آن جهانی که کودک را از زیر سلطه پدر و مادر بیرون کشیده و او را بی‎سرنوشت رها سازد. یا آن جهانی که آزادی جنسی را برای دختران و پسران زیر ۱۸ سال پیشکش می‎کند و حتی خدمات پزشکی مانند سقط جنین و حامله نشدن را در اختیار‎شان می‎گذارد؛ و یا هم آن جهانی که مهر اسلامی را ملغا می‎خواند و هزاران برنامه دیگر از قبیل که نمونه‎ای از یک خروار است. اما جای تعجب اینجاست که کشورهای اسلامی از این برنامه با سکوت استقبال کردند و گویا هیچ اتفاقی رخ نداده است؛ در حالی که این یک قضیه‌ حیاتی است و تعیین آینده‌ای امت اسلامی با خوبی و یا بدی خواهد بود. زیرا کودکان سرمایه‎های کشورهای اسلامی هستند و زمانی که این سرمایه‎ها (به بهانه‎های حمایت از کودک و جهانی‎سازی کودکان) در اختیار دیگران قرار بگیرد و شالوده زندگی آنها بر اساس مادیت و دین‎گریزی بنا نهاده شود، هیچ خیری در آنها باقی نخواهد ماند.

به قلم: میراحمد منیب / عضو هیئت تحریریه دنیای جوان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *